Klub Junona

Joga

Gosha.YogaCare – to przestrzeń gdzie doświadczysz jogi, która będzie fascynującą podróżą w głąb siebie, pełną spokoju, harmonii, akceptacji, radości i równowagi.

Więcej informacji:

PROWADZĄCA:

Małgorzata Chrzanowska – Od dziecka jest związana ze sportem, trenowała akrobatykę, szermierkę, woltyżerkę, a od kilku lat zajmuje się wspinaczką skałkową i wysokogórską.

Swoją przygodę z jogą zaczęła w 2016 roku w Astanga Yoga Studio Ewy Jaros w Warszawie, gdzie dwa lata później ukończyła Kurs Nauczycielski RYT 200h Yoga Alliance, zdobywając w ten sposób międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć w stylu Vinyasa, Asthanga Yoga.

Pragnąc dalej się rozwijać zaczęła uczestniczyć w zajęciach z Aerial Jogi i Aerial Dance. Ta forma ruchu stała się dla niej świetnym uzupełnieniem własnej praktyk, oraz możliwością dalszego rozwoju jako nauczyciela. . Dlatego też w styczniu 2019 roku ukończyła Kurs instruktorski Aerial Jogi w FITOLOGY Klub Jogi i fitnessu.

W wolnym czasie zgłębia tajniki origami, maluje, szydełkuje, eksperymentuje z kuchnią wegańskiej, robić naturalne kosmetyki i jeszcze wiele wiele innych rzeczy 😉

Joga daje jej wolność i spokój, pozwala poznać swoje ciało i umysł oraz otwiera serce na drugiego człowieka.

Facebook: www.facebook.com/Gosha.YogaCare