Klub Junona

Zumba

Zumba dla każdego! Tę rewolucyjną metodę fitness – zabawy w połowie lat 90-siątych stworzył przez przypadek zdolny instruktor aerobiku oraz tancerz Alberto „Beto” Perez.

Któregoś dnia po prostu zapomniał zabrać na swoje zajęcia odpowiedniej płyty, a że nie zamierzał zrezygnować przez to z poprowadzenia lekcji wykorzystał ku ogólnemu osłupieniu przybyłych na zajęcia swoją ulubioną muzykę latynoską. Zajęcia poprowadził zupełnie improwizując. Pod koniec lekcji jego podopieczni byli zachwyceni tą innością i to właśnie dało początek innowacyjnemu systemowi fitness – Zumbie.

ZUMBA to niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem, dzięki którym można spalić nawet 600kalorii!!!

Dla kogo jest Zumba? Alberto „Beto” Perez od samego początku dążył do tego, aby zachęcić do swoich zajęć nie tylko osoby sprawne i wytrenowane, ale przede wszystkim pragnął zarazić swoją pasją osoby prowadzące siedzący tryb życia. Tak więc Zumba jest dla wszystkich bez względu na płeć, wiek, kondycję i umiejętności taneczno – ruchowe, gdyż łatwo można ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Nieważne więc czy masz naście czy kilkadziesiąt lat. Na zajęciach Zumby spotykają się cztery pokolenia ćwicząc i bawiąc na niej doskonale. Miło spędzamy czas ćwiczeń z ludźmi zróżnicowanymi wiekowo – wspólna pasja bardzo zbliża, dlatego też stajemy się bardziej otwarci na innych.Zabierz ręcznik, bidon z wodą, załóż wygodne ubranie i ruszaj tanecznym krokiem na zajęcia Zumby.
Życie jest zbyt krótkie by tracić szansę na poznanie tego pozytywnie uzależniającego zajęcia!

Zapraszamy na zajęcia we wtorki i czwartki w godz. 20:00 – 21:00.

Miesięczny koszt karnetu /8 zajęć/ 110,00 zł opłata za 4 zajęcia wynosi 80,00 zł
Udział w jednorazowych zajęciach wynosi 25 zł.

Zajęcia prowadzą dyplomowani instruktorzy rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness ze Szkoły „Strefa Tańca”.